Çözüm Malzemecilik

  • (0352) 355 37 67
  • info@cozummalzeme.com

TESLİMAT SÜRESİ VE KARGO

Sitemizden vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz, mümkün olan en kısa süre içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Eğer siparişinizdeki ürünlerin tedarik aşamasında herhangi bir problem yaşanırsa, ürünle ilgili tüm bilgiler firma yetkililerimizce sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize gönderilmektedir.

Kargo Teslimat süresi 3 ile 4 iş günüdür.

Yurtiçi Teslim Edilecek Siparişler için ; Türkiye içi siparişleriniz için Ups Kargo , Kent Kargo , Kargokar ile siparişinizin teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Kargo ücreti gönderi ili, siparişinizin desi / hacim toplamı ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişebilecektir. Koli Ebatlarımıza göre fiyatlarımız standart olup gönderdiğimiz fiyat listesinde bunu KOLİ NO: olarak bildirmiş bulunmaktayız Fiyatlarımız

Ups kargo, Sürat kargo için desi Fiyatı 0,25 TL

Yurtdışı Teslim Edilecek Siparişler için ; Yurtdışı gönderilerinizde UPS , TNT , DHL kargo ile tüm ülkeler için teslimat yapılacaktır. Kargo ücreti sipariş vermek istediğiniz ürünlerin desi / hacim toplamına göre değişiklik gösterecektir. Sipariş vermeden önce kargo ücretini öğrenmek için fiyat listesine bakıp koli numarasına göre fiyatları takip edebilirsiniz Sepetiniz; Almayı düşündüğünüz ürünleri ekleyebildiğiniz ( ürünlerin yanında ya da alt tarafında bulunan sepete ekle butonu yardımıyla ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz ) Ürün adetlerini belirleyebildiğiniz ( sepetinizde ürünlerin sağ tarafında adet yazan kutuların içine almak istediğiniz miktarı girerek, sol taraftaki "sepeti güncelle" butonunu tıklamanız gereklidir.) Vermeyi düşündüğünüz siparişinizin toplam fiyatını görebildiğiniz . ( sağ alt köşede size siparişinizin KDV dahil toplam fiyatı verilecektir. ) ve Hangi sayfada olursanız olun "sepetim" linkini tıkladığınızda açılarak bilgi alabileceğiniz ekranımızdır.